Hakkımızda
2002 yılında ÇAĞLAR KIRTASİYE olarak sektörde faaliyet gösteren firmamız 2007 yılı itibariyle kurumsallaşma ve büyüme hedefleriyle adını ARTI OFİS STORE olarak değiştirdikten sonra siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Gelişen ve başarısı kanıtlanmış personelleri ile şirketlerin ofis malzemeleri tedarikinde, lider tedarikçi olma yolunda ilerleyen, profesyonel bir şirketidir. Güvenilirlik ve profesyonellik değerleri temelinde, müşterilerimiz ve hizmetlerimiz konusunda istekli ve tutkulu olarak faaliyet göstererek, öncelikli olarak memnun müşteriler yaratmayı hedeflemektedir.

Kırtasiyeden temizlik ürünlerine, kahveden teknoloji ürünlerine, çok geniş ürün yelpazesiyle ARTI KIRTASİYE ofislerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir firmadır.

10.000den fazla ürün çeşit stoğu ve 40.000 çeşit geniş bir ürün yelpazesine sahip firmamız her geçen gün rekabet ortamının güçlendiği sektörde müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz hedef olarak belirlemiştir. Özellikle müşteri ürün tedarik süreci ve müşteriye teslimat süreçlerinde kısa, güvenli ve eksiksiz teslimat yaparak Müşterilerimiz ihtiyaçlarını en kısa sürede gidermek öncelikli prensiplerimizdendir.